picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Kto da namiar na dom weselny w Krakowie ?

Kto da namiar na dom weselny w Krakowie ?

Witajcie, mam wilki problem gdyż moja córka idzie do pierwszej komunii świętej natomiast więc muszę szykować przyjęcie tylko, iż w domu nie pomieszczę całej mojej rodziny. Zatem zwracam się do was z prośbą, pomóżcie znaleźć mi jakiś tani, przyjemny lokalik, w którym będę mogła zorganizować jej przyjęcie. Będę gigantycznie wdzięczna za informacje.

Dziękuje i oczekuje z niecierpliwością.

Gargamel5

Posty: 9

 
Hej szukam domu weselnego bowiem niedługo będę wychodziła za maż i potrzebuje pilnie zarezerwować termin, jedynie nie wiem gdzie, może polecicie mi jakąś fajną salę? Powinna być duża, bowiem mamy sto ludzi zaproszonych. Będę dużo wdzięczna.

staffer

Posty: 16

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji szukamy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Istotne żeby miała pomieszczenie kuchenne, w jakim będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Pelek_23

Posty: 9

 
Cześć, słyszałam, że dużo osób niezwykle poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, jakie można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje wesele mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeśli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

rumcajs82

Posty: 10

 
Cześć, słyszałam, iż bardzo dobrą salę można wynająć w http://www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi bardzo ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo znalazłam wasze forum ;)

lukashb

Posty: 4

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali www.akacjowydwór.pl i niezwykle wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najniezwyklej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezwykle gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

Ralphy

Posty: 11

 
Hejka, poszukuje Sali na przyjęcie urodzinowe, nie wiem jaką salę wybrać bowiem nigdy w żadnej nie byłam. Słyszałam, iż sala www.akacjowydwór.pl jest najlepsza natomiast nie jestem co do tego przekonana. Co sądzicie o danej Sali? Byliście już w niej? Podobało wam się? Polecacie czy może odradzacie?

Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam.

RufleX

Posty: 8

 
Dzień dobry, poszukuje niesłychanie pilnie Sali, ponieważ mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeśli posiadacie namiary na jakąś skromna lecz także i zadbaną salę to niesłychanie p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym ponieważ mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie prędko znać.

inhuman

Posty: 8

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednakże byłem na przyjęciu zorganizowanym w http://www.akacjowydwór.pl i niesłychanie mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niesłychanie elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami ale wiem, że wasi goście będą pod ogromnym zaskoczeniem, oczywiście pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

Koktus

Posty: 7