picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

mechanika samochodowa Gdynia, gdzie szukać ?

mechanika samochodowa Gdynia, gdzie szukać ?

Poszukiwana jest fachowe blacharnia w Gdyni, jaka usuwa szkody z OC i AC. Byłoby dobrze gdyby mogli przygotować dla mnie samochód zastępczy. Jeśli macie kogoś solidnego to dajcie mi znać.

edmundzio

Posty: 2

 
Najlepiej korzystać z firmy, która współpracuję przy usuwaniu szkód z OC. Wtedy bez problemów można u nich naprawiać, bo cena nas nie interesuje. Najważniejsze jest żeby samochód nadawał się znowu do jazdy.

mobista

Posty: 17

 
Byłem u paru mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, iż jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma niesłychanie dobre opinie. Znaczące jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

zakk87

Posty: 10

 
Nie korzystałem z oferty blacharza. Miałem raz zardzewiały błotnik, ale kupiłem w kolorze i wymieniłem. Szybko poszło i co ważne wiele mnie to nie kosztowało.

karol2444

Posty: 6

 
Znalezienie profesjonalnego blacharstwa samochodowego łatwe nie jest. Trzeba pamiętać, że jeśli chce się mieć bardzo dobre efekty to trzeba się liczyć z kosztami. Jeśli ma być tylko tanio to solidnie nie będzie. Naprawiając własny samochód lepiej postawić, na jakość.

BobStanley

Posty: 13

 
Długo szukałem warsztatu samochodowego w Gdyni i nie było łatwo. Ostatecznie trafiłem na specjalistów i naprawdę się zajęli bardzo dobrze moim samochodem. Później podeśle Wam dane kontaktowe do tego warsztatu.

Wraczki333

Posty: 3

 
Nigdy nie szukałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest łatwo się dzisiaj dostać do mechanika, dlatego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie wcześniej i wtedy na czas się dostaniemy.

Fifa23

Posty: 11

 
Korzystałem z samochodu zastępczego w Gdyni, bo jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, bo szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

Kódłaty

Posty: 5

 
Jeśli ktoś szuka auto zastępcze w Gdyni to tutaj https://autodobrucki.pl/samochod-zastepczy/ jest warsztat, który się tym zajmuje. Mają samych specjalistów i co ważne dużo nie biorą za naprawy.

Wariat

Posty: 2

 
Dobrze przygotowany warsztat, który oferuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeżeli trafi się do takich fachowców to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

MiSER

Posty: 9