picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Damskie perfumy

Damskie perfumy

Witam serdecznie ;-) Szukam perfumy dla męża, gdzie w internetach warto zajrzeć, sprawdzić żeby dostać coś oryginalnego, ale za fajne niewygórowane pieniądze?

Marioleczka 

Posty: 3

 
Można znaleźć perfumerii internetowych całe mnóstwo ale które są dobre, gdzie się opłaca i tak dalej...to już nie doradzę bo po prostu nigdy internetowo jeszzcze perfum nie zamawiałam. Ale wszystkie przede mną...zawsze w sieci trochę taniej to wychodzi i jest po prostu wygodniej.

eXtreme23

Posty: 14

 
Jakbym miała coś podpowiadać to na pewno testery są ciekawą opcją. Nie kosztują dużo można sensownie zaoszczędzić a tak naprawdę dostaje się jakościowo towar z górnej półki, oryginalny, markowy tylko po prostu mniej efektownie zapakowany jak to co widać w drogeriach na regałach.

Okolicc34

Posty: 8

 
Z jednej strony lubię sobie postać w drogerii i powąchać kilka różnych perfum, ale z drugiej po kilku minutach głowa mnie zaczyna boleć od tych wymieszanych ciężkich zapachów...raz to mnie aż na nudności wzięło.

mirekp2005

Posty: 5

 
Super mi się kupuje perfumy na http://testerownia24h.pl. Bałam się na początku że są to testery, bo wiadomo że człowiek woli kupować rzeczy komplentne, w oryginalnym opakowaniu ale moim zdaniem akurat w przypadku perfum testery to idealne rozwiązanie. Przystępne niskie ceny, zapach rewelacja, a że opakowanie nie takie? Mi to nie przeszkadza.

marcin225

Posty: 10

 
Ja to parę razy w życiu miałam testery perfum i byłam zawsze zadowolona. W ogóle nie odbiegają zapachem od oryginalnych bo one po prostu są oryginalne tylko że bez markowego pudelka.

Alimer56

Posty: 7

 
Perfumerii jest jak grzybów po deszczu, ale mnie to zawsze mdli jak tylko przechodzę obok takiego sklepu – zwłaszcza w galerii jak są otwarte na przestrzał i zapach się niesie.

gdzies23

Posty: 5

 
Różne są perfumy można sobie dobrać już naprawdę każdą nutę zapachową, a one się od siebie potrafią nieraz różnić bardzo delikatnie – jeden różany od drugiego różanego i tak dalej.

Boss

Posty: 7

 
Niektóre perfumy są bardziej wydajne a innych faktycznie trzeba więcej na siebie nakładać żeby cokolwiek poczuć. Ja to nie wiem nawet jakich używam aktualnie ale są mocne, wystarczy raz psiknąć i potem do końca dnia czuć.

pawelbin

Posty: 8

 
Z testerami perfum jeszcze nie miałam kontaktu ale jak sobie czytam na ten temat to wygląda to wszystko bardzo zachęcająco. Jeśli mam wydać połowę mniej na markowe perfumy tylko dlatego że nie będą miały oryginalnego opakowania to mi to nie przeszkadza.

b.one

Posty: 9