picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

prosty program do katalogowania skarbów

prosty program do katalogowania skarbów

Mam pytanie do właścicieli firm – z jakich programów, które pomagają w katalogowaniu dobytku tzw. dóbr ruchomych polecacie korzystać? Gdzie można w prosty sposób wklepywać informacje, opisy, zdjęcia przedmiotów?

namok

Posty: 8

 
Oj nie będę tutaj dobrym doradcą ;/ Słabo się orientuję w takich informatycznych rzeczach, ja to jeszcze jestem z czasów pióra i papieru, z innej epoki zupełnie ;P

Liome5656

Posty: 4

 
Mogę się pochwalić, że mam kolekcję starych znaczków, książek, no i znalazłoby się też kilka naprawdę cennych elementów porcelany w domu i zacząłem sobie to wszystko spisywać w program SEJFSOFT (www.sejfsoft.pl). Tak na wszelki wypadek, jakby mi się coś zapodziało, albo...coś gorszego.

migot

Posty: 8

 
Mnie znajomy opowiadał historię jak jego okradli i zginęła mu kolekcja zabytkowych monet z domu. Policjanci pierwsze o co pytali to o jakiś wykaz tych monet, które zginęły, no a on oczywiście nie miał czegoś takiego...no i był problem. Więc ja zacząłem sobie archiwizować informacje o moich “skarbach” od jakiegoś czasu. Program to mam SEJFSOFT (www.sejfsoft.pl). Na moje potrzeby wystarcza. Jest dość intuicyjny w obsłudze, nie nastręcza problemów.

tefal100

Posty: 10

 
Chciałbym coś polecić, ale nie mam w ogóle rozeznania w takich stricte informatycznych kwestiach. Pewnie bym się bał programu i bym już wolał zapisywać jakoś ręcznie;)

Snaco90

Posty: 8

 
Może spróbuj sobie takiego programu jak Sejfsoft -www.sejfsoft.pl. Mnie się dobrze używa i mam kilku znajomych, którzy też mają i nie narzekają. Kilku jeszcze namawiamy, żeby sobie skatalogowali majątek, ale są oporni ;P A to się naprawdę przydaje, zwłaszcza jak się posiada jakieś kosztowne kolekcje biżuterii, obrazów, czy choćby zegarków.

Okolicc34

Posty: 8

 
Niby Polak mądry po szkodzie :P Ale coraz częściej jednak staramy sie myśleć przed szkodą, dlatego jak sobie zainstalowałem program Sejfsoft -www.sejfsoft.pl i przynajmniej w razie wypadku całe kosztowne rzeczy mam drobiazgowo opisane i można będzie skuteczniej szukać zguby. Polecam!

Tomcio

Posty: 14

 
Nie znam w ogóle takich aplikacji. Wpisz w wyszukiwarkę i sprwadzaj po kolei. Na pewno warto żeby to było jakieś legalne oprogramowanie z obsługą serwisową w razie jakich problemów. Pozdr.

nbd

Posty: 6