picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

świnoujście apartamenty blisko morza, gdzie ??

świnoujście apartamenty blisko morza, gdzie ??

Szukamy komfortowych noclegów w Świnoujściu. Cena nie ma takiego znaczenia byle były dobrze wyposażone.

masazzer4

Posty: 4

 
Od lat rezerwujemy w świnoujściu apartamenty blisko morza. Lubimy mieć wszędzie blisko. Ne chce nam się chodzić kilometrami. Podczas wakacji chce odpoczywać, a nie się męczyć. Nie chce mi się szukać miejsca parkingowe, wsiadać do nagrzanego wozu. Cenię sobie i to niesłychanie komfort i na to zwracam swoja uwagę.

Cybooor

Posty: 7

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

Wielki Duch

Posty: 5

 
Czasami wynajmujemy w świnoujściu noclegi i jesteśmy zadowoleni. Lokalizacje są różne, lecz na ogół blisko głównej promenady. Według mnie ceny są jednymi z niższych, wobec tego opłaca się tam jechać z całą swoją rodziną.

FOTO-PHOTO

Posty: 6

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

Kotr_r9

Posty: 5

 
Nie potrafię wskazać miejsca, które jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich wiele. Na pewno blisko promenady jest super, ale tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych dużo.

Olipet56

Posty: 9

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, albowiem stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

Gumer45

Posty: 5

 
Nie potrafię wskazać miejsca, jakie jest najlepsze w Świnoujściu, bo mam ich sporo. Na pewno blisko promenady jest super, natomiast tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo chętnych mnóstwo.

Mamcia45

Posty: 8

 
Polskie morze nie przypadło mi do gustu aczkolwiek mówią, iż to w Świnoujściu nie tylko jest czystsze, natomiast najcieplejsze. Niestety dla mnie dojazd do tego miejsca zajmuje kilkanaście godzin, czyli na razie dam sobie spokój. Jeśli już to wybiorą coś nieco bliżej domu.

ciopix

Posty: 4

 
Byłem kilka lat temu w Świnoujściu i mnie się podobało. Ludzi było dużo, niemniej jednak jak to nad polskim morzem. Plaże też mi się podobały, zatem polecam to miejsce.

Damiano

Posty: 4