picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Wymiana walut online, który

Wymiana walut online, który

Istnieje gdzieś możliwość, żeby sobie przeliczyć walutę w kantorze internetowym? Chciałbym sobie porównać stawki, bo mam trochę dolarów do sprzedania.

ciopix

Posty: 4

 
Z tych kantorów, które ja znam, to najczęściej korzystam z serwisu http://www.amronet.pl. Myślę, że to jeden z lepszych. Na pewno bardzo bezpieczny, tam wszystkie dane są profesjonalnie szyfrowane, także nie trzeba się bać, że choć złotówka przepadnie.

Alimer56

Posty: 7

 
Kiedyś nawet coś sprawdzałem w związku z tymi internetowymi, ale pamiętam, że tam jakoś dużo formalności trzeba było spełnić. Rejestracje, potwierdzenia itd.

Abaddon616

Posty: 9

 
W większości kantorów internetowych jest ten problem, że mają tylko podstawowe waluty typu – dolar, euro, frank. A jak ktoś chce kupić ruble, to już jest problem...

Fanatyk

Posty: 7

 
Na kilka takich platform trzeba uważać, ale większość jest w porządku, nie tną klienta na kasie. Najlepsze warunki z mojego punktu widzenia proponuje http://www.amronet.pl. Prowizja to są zazwyczaj jakieś grosze, maksymalnie 0,2 procent. Stronka przejrzysta, rejestracja szybka i prosta.

Polecam.

Batiatus12

Posty: 8

 
Jakoś internetowym kantorom nie ufam. Jednak wolę pójść do pana w okienku kantora i tradycyjnie wymienić kaskę.

Modniś

Posty: 9

 
Coby nie było takie nowoczesne techniki są po to, żeby z nich korzystać. Na pewno musi się to opłacać, skoro dają radę jakoś przetrwać na rynku, a z tego co widzę pojawia się takich platform coraz więcej.

Liome5656

Posty: 4

 
Jak ostatnio gadałem z kumplami to już większość z nich wymienia euro przez internet. Ja jeszcze jestem pełny oldschool, ale pewnie też się przerzucę na online.

namok

Posty: 8

 
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenia z taką internetową wymianą. Szybko, bezpiecznie, bez stresu i bardzo wygodnie.

Polecam wszystkim!

dobryrd

Posty: 10