picture picture picture picture picture picture Social Network |
picture

Koncepcka forum
nowe forum dyskusyjne

Masz problem z znalezieniem odpowiedniej firmy do wybudowania domu? Tutaj znajdziesz firmy które polecają oraz oceniają inny użytkownicy którzy już skorzystali z ich usług. Bądź lepszy od innych !!.

picture

Forum działa 24h
szybkie działanie to podstawa

Nasze forum jest postawione na najlepszym VPS które gwarantuje działanie non stop. Jeśli kiedyś miałeś problemy z uruchomieniem naszego forum, napisz! Nasi admini starają się o wygode naszych użytkowników.

picture

O czym się pisze?
nowe opinie, nowe oceny

Coraz więcej użytkowników na naszym forum (ok. 1356) skorzystało z opini i zawsze wychodzili zadowoleni od danej firmy. My również sprawdzamy czy faktycznie opinie dodane na forum są prawdziwe.

Organizacja koncertów, dobra firma

Organizacja koncertów, dobra firma

Cześć. Szukam w sieci kluczowych informacji na temat organizacji koncertów, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego. Może jesteście w stanie podzielić się swoją wiedzą lub kogoś polecić?

Motospec

Posty: 7

 
Cześć. Mój brak doświadczenia w realizowaniu kampanii społecznych był nie do podważenia, ale odwiedzając regularnie to forum nadrobiłam braki zaangażowaniem i systematycznym przyswajaniem wiedzy, za co jestem Wam wszystkim wdzięczna.

GF6

Posty: 6

 
Hej. Moje oczekiwania względem kampanii społecznej, którą organizowałam, były znaczne, ale nic z tego. Okazało się, iż nie podjęłam skutecznych działań marketingowych. Wiem o tym po przeczytaniu treści tego forum.

Chiny12

Posty: 9

 
Dzień dobry.

Czasami moi pracownicy potrzebują odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bo uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i znalazłem mnóstwo pomysłów na imprezy integracyjne, a także wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

mobista

Posty: 17

 
Hej. Niedawno stanęłam przed wyzwaniem organizacji eventu, w co szef nie miał zamiaru się angażować (zaoferował tylko kasę na pokrycie kosztów). Wynajęłam firmę, której oferta znajduje się na http://www.artagencja.pl i mogę ją śmiało polecić, bo można powiedzieć, że pomogli mi nawet utrzymać posadę!

shalafi

Posty: 5

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, że trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo zazwyczaj nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu wymagają od firmy dużego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem zadowolony.

Batiatus12

Posty: 8

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, którą znalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, gdyż zwłaszcza dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od specjalistów, a zarówno mogłam zlecić organizację imprezy, a zarówno kolejnego eventu profesjonalistom!

Ralphy

Posty: 11

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek przez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

mario72k

Posty: 11

 
Cześć. Miałam styczność z wieloma firmami marketingowymi, ale nigdy nie miałam pewności, że w pełni wywiązują się ze swoich obowiązków. Co robić?

BobStanley

Posty: 13

 
Dzień dobry. W zakresie organizacji Imprez okolicznościowych, organizacji eventów oraz koncertów zawsze miałem mieszane uczucia, albowiem nie lubiłem tak olbrzymich przedsięwzięć. Moje nastawienie do takich zadań zmieniła zabawa masowa, którą zorganizowałem dzięki pomocy http://www.artagencja.pl. Koszty nie były przesadnie wysokie, a mi zarówno udało się zarobić na koncercie.

borek149

Posty: 6